Angajari

Daca esti frumoasa, libera si plina de viata vino si alatura-te echipei noastre. Aici, intr-un mediu de lucru placut si relaxant tu vei fi intotdeauna apreciata. In plus, ai ocazia sa cunosti oameni fascinanti, alaturi de care vei descoperi o noua viata. In plus, vei castiga o multime de bani.

Daca:

  • Esti majora (peste 18 ani)
  • Ai un aspect fizic placut
  • Esti fire comunicativa
  • Vrei sa muncesti si sa castigi multi bani
  • Cunosti o limba straina, desi nu este obligatoriu
  • Esti punctuala si stii sa iti respecti clientii si colegele
  • Ai o oarecare experienta in masaj, desi nu este obligatoriu

Atunci aceasta este cariera ta.

Pentru toate acestea noi iti oferim

  • Un numar mare de clienti importanti
  • Un program flexibil, pe care poti sa ti-l faci cum vrei tu
  • Cazarea gratuita, daca este cazul
  • Bani in plus daca esti o maseuza activa
  • Un mediu de lucru sigur
  • Discretie totala
  • Seriozitate si profesionalism

Nu esti inca sigura ca ti se potriveste? Uite ce responsabilitati o sa ai:

  • Sa iti respecti clientii, colegele si regulamentul intern
  • Sa efectuezi masaje de calitate
  • Sa te prezinti la programul stabilit impreuna

Suna bine, nu? Atunci nu mai astepta, contacteaza-ne la numarul de telefon 0732 974 495 / 0768 623 638 pentru a discuta mai pe larg.

Contacteaza-ne acum!